Šnekamoji verslo anglų kalba

Apie kursą

Tai yra verslo šnekamosios anglų kalbos kursas, idealiai sukurtas tiems, kuriems trūksta šnekamosios verslo anglų kalbos įgūdžių. Kursas sudarytas tiek iš verslo žodyno teorijos, tiek iš verslo kalbėjimo, tačiau šiame kurse yra akcentuojamas kalbėjimas. Dėstytojai modeliuoja įvairiausias verslo situacijas, kuriose studentai turi diskutuoti, vesti derybas, aiškiai dėstyti savo mintis, dalyvauti darbo pokalbiuose ir pan. Visos situacijos simuliuojamos pagal tikrąjį verslo pasaulį, todėl yra ne tik labai naudingos, bet ir įdomios, smagios bei motyvuojančios.

Kurso medžiaga ir struktūra

Visa kurso medžiaga studentams suteikiama nemokamai. Įvadinis verslo anglų kalbos žodynas pristatomas bei analizuojamas grupėje, žodžiai bei frazės praktikuojami atliekant pratimus raštu bei žodžiu. Pagrindinės šnekėjimo užduotys atliekamos pamokų metu, yra triju tipų: visos grupės diskusijos, imituojančios verslo susitikimus, diskusijos grupelėse bei individualios prezentacijos. Dėstomos bei analizuojamos temos varijuoja nuo bendrų iki specifinių, tokių kaip darbas ir profesijos, darbo pobūdžiai, atranka į darbą (en. recruitment), įgūdžiai bei kvalifikacija, užmokestis bei kita nauda, žmonės ir darbo vieta, karjeros laiptai, verslininkai, gamyba, rinkodara, pinigai, finansai, ekonomika ir t.t.

Gebėjimai po kurso

Po šio kurso studentai laisvai diskutuos bei ves derybas įvairiomis verslo temomis ne tik vartodami bendrines anglų kalbos frazes bei gramatines struktūras, bet, svarbiausia, specifines verslo anglų kalbos frazes ir terminus. Diskusijos anglų kalba susitikimuose, darbas grupėje ar individualios prezentacijos daugiau niekada nebeatrodys kaip neįmanoma misija, nes studentai jausis užtikrintai vartodami specialiąją verslo anglų kalbą bet kurioje verslo situacijoje.