Šnekamoji anglų kalba

Apie kursą

Tai yra šnekamosios anglų kalbos kursas, idealiai sukurtas tiems, kuriems trūksta šnekamosios anglų kalbos įgūdžių. Kurso metu dėstytojas paruošia įvairių temų žodyną, kuris vartojamas kalbant. Studentai veda įvairias diskusijas, derybas, rengia prezentacijas. Kalbėjimo įgūdžiai tobulinami diskutuojant rimtomis socialinėmis temomis, taip pat šmaikščiais žaidimais, tokiais kaip „Alias“ ir pan.

Kurso medžiaga ir struktūra

Visa kurso medžiaga studentams pateikiama nemokamai iš vadovėlių paskaitų metu arba iš atšviestų kopijų. Taip pat naudojamos įvairios žodžių kortelės, žaidimai ar kita vaizdinė medžiaga. Didžiausias dėmesys per kursą skiriamas žodyno plėtimui bei kalbėjimo tobulinimui, tačiau, studentams pageidaujant, kursas papildomas gramatika ar kitais anglų kalbos aspektais.

Gebėjimai po kurso

Priklausomai nuo pabaigto kurso lygio, Jūs jausitės kur kas laisviau kalbėdami bei turėsite platesnį ir įvairesnį žodyną.

 

  • Pabaigę A0 ar A1 lygio kursus, gebėsite kalbėti paprastomis kasdienėmis temomis, vartodami pagrindinius anglų kalbos žodžius;

 

  • Pabaigę A2 ar B1 lygio kursus, gebėsite diskutuoti sudėtingesnėmis temomis bei lengviau suprasti pašnekovą, vartodami jau sudėtingesnį žodyną;

 

  • Pabaigę B2 ar C1 lygio kursus, lengvai reikšite savo nuomonę bei diskutuosite sudėtingomis socialinėmis ar verslo temomis, vartodami sudėtingą žodyną bei įmantrias frazes ar posakius.