Darbo pokalbiai anglų kalba

Apie kursą

Šis kursas padės ne tik pasiruošti svarbiam darbo pokalbiui anglų kalba, bet ir nugalėti be konkurencijos. Norėdamas sublizgėti darbo pokalbio metu, kandidatas privalo žinoti, kaip pateikti savo kalbą, kurias frazes vartoti ir kurių ne, kaip susidoroti su netikėtais bei kompromituojančiais klausimais ir kaip padaryti geriausią įspūdį.

Kurso medžiaga ir struktūra

Kurso medžiaga studentams duodama nemokamai. Šis kursas yra unikalus tuo, kad yra pritaikomas konkrečios profesijos ar darbo srities atstovui ar grupei žmonių. Pagrindiniai galimi tos srities klausimai yra išanalizuojami bei pateikiami galimi atsakymų pasiūlymai. Po galimų klausimų bei atsakymų diskusijos simuliuojamas interviu, kuriame dalyvauja pats ar patys studentai. Po interviu dėstytojas pateikia išsamius komentarus su klaidomis, pasiūlymais, pataisymais. Kurso turinys papildomas specifiniu tam tikros srities žodynu, t. y. terminais ir frazėmis.

Gebėjimai po kurso

Po šio kurso studentai eis į darbo pokalbius pasitikėdami savo jėgomis, nes bus gavę visą reikalingą informaciją bei išbandę savo jėgas bandomuosiuose darbo pokalbiuose kursų metu. Praktika atsakinėjant į netikėtus klausimus kurso metu padės studentams reaguoti greitai bei tiksliai tikro darbo pokalbio metu. Kadangi daug įvairiausių klausimų bus išanalizuota kurso metu, kandidatai jausis visiškai ramūs bei pasiruošę net patiems sudėtingiausiems klausimams tikro darbo pokalbio metu, galės ramiai bei susikaupę mėgautis visu darbo pokalbio procesu bei padaryti geriausią įspūdį.