Atsiliepimai

Anglų kalbos klubas atgaivino mano anglų kalbos žinias ir privertė iš naujo pamilti šią kalbą. Kadangi darbo specifika reikalauja bendravimo anglų kalba su aukštus postus užimančiais žmonėmis iš visos Europos Sąjungos, nusprendžiau pagerinti savo dalykinę anglų kalbą. Ankščiau tekdavo daugiau bendrauti kasdienėmis, buitinėmis temomis. Patiko tai, kad profesionali ir nepaprastai šilta anglų kalbos mokytoja Aistė atsižvelgė į asmeninius mano poreikius ir parinko aktualias temas ir žodyną, kuris praturtino mano anglų kalbą profesinėje srityje. Rezultatą pajutau labai greitai, kadangi atsirado tas nuostabus pasitikėjimo savimi pojūtis, kai gali šnekėti, diskutuoti bet kuria tema, sugebi argumentuoti savo požiūrį ir pašnekovams palieki gerą įspūdį. Tai tikrai labai vertinga patirtis ir, kaip rodo rezultatai, investicijos į save tikrai atsipirko. Rekomenduoju visiems, kas nestovi vietoje ir mėgsta tobulėti!

Julija Kiško

Delfi.lt rubrikos apie Europos Sąjungą redaktorė.

Anglų kalbos klube aš ir mano kolektyvas mokėmės verslo anglų kalbos. Po trijų mėnesių trukmės kursų jaučiamės kur kas užtikrinčiau bendraudami su tarptautiniais verslo klientais. Kadangi mūsų patalpose nebuvo galimybės mokytis, labai džiaugėmės, jog Anglų kalbos klubas pasiūlė paskaitas mūsų įmonei klubo patalpose, kurios yra labai patogioje vietoje Vilniuje. Paskaitos buvo ne tik profesionalios–jų metu išplėtėme savo verslo žodyną, daug diskutavome, aptarinėjome įvairias naujienas. Tai buvo įdomu ir naudinga. Šiuo metu tariamės dėl kursų pratęsimo, nes norime dar labiau patobulinti šnekamąją verslo kalbą.

Pavel Protasov

UAB “New Office” direktorius

Labai džiaugamės pasirinkę anglų kalbos kursus būtent Anglų kalbos klube! Savo įmonei ilgai ieškojome tinkamiausių kursų ir sąlygų ir čia mes buvome sutikti šilčiausiai bei gavome geriausią kursų pasiūlymą. Mūsų komanda buvo labai patenkinta kursų turiniu ir dėstytojais. Kadangi mūsų darbuotojai labai kūrybingi ir dirba su įvairiais įdomiais projektais, bijojome nuobodžių, „senovinio“ tipo paskaitų. Šiuo atveju paskaitų temos buvo vis kitokios, šiuolaikiškos, su dėstytojais nuolat aptarinėdavome naujausius įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. Mums dėsčiusi dėstytoja net yra įgijusi anglų kalbos mokymo magistro laipsnį Londono universitete, galbūt todėl kiekvieną paskaitą jautėme jos profesionalumą. Taip pat buvo įdomu išgirsti apie britų tradicijas, kitas jiems būdingas įdomybes iš žmogaus, kuris ten gyveno. Tikrai rekomenduoju Anglų kalbos klubą, nes visi komandos nariai patobulėjo ir kartu naudingai praleido laiką.

Ignas Lukoševičius

UAB „Ideaformus“ direktorius

Man asmeniškai buvo labai naudinga lankyti kursus Jūsų įmonėje! Esu baigęs germanistiką, anglų kalbos mokiausi tik paviršutiniškai, tad nusprendęs prisiminti ir pagilinti savo žinias, labai ilgai neteko ieškoti, kur tą galėčiau padaryti. Jūsų įmonėje radau sau naudingą pasiūlymą–tiek laiko, tiek vietos atžvilgiu. Be to, Jūsų siūlomų kursų programa atitiko mano lūkesčius, o įgytas žinias ateityje ketinu dar labiau sutvirtinti.  Tikiuosi pasimatyti rudenį!

Vincas Alesius

IĮ „Juverta„ savininkas