Apie mus

Mūsų komanda

Mūsų dėstytojai yra įgiję aukštąjį filologinį arba pedagoginį išsilavinimą. Visi turi anglų filologijos arba pedagogikos bakalauro laipsnį, o dauguma ir anglų kalbos magistro laipsnį. Dėstytojai laipsnius gavo Lietuvos bei užsienio universitetuose.

Nuolat keliame dėstytojų kvalifikaciją siųsdami į įvairias mokymo, anglų kalbos, verslo konferencijas Lietuvoje bei užsienyje. Siekiame aukščiausių pasaulinio lygio mokymo standartų.

Anglų kalbos klube Jus pasitiks nuolat besišypsantys, geros nuotaikos, kupini idėjų bei turintys aukščiausią kvalifikaciją anglų kalbos dėstytojai.

 

 

Aistė Lukoševičiūtė

Dar vaikystėje mėgau mokyti jaunesnius draugus ir bendraamžius, todėl kiekvieną dieną mokydama anglų kalbosAiste BE derinu savo hobį bei profesiją. Baigiau Vilniaus Universitete anglų filologijos bakalaurą bei Londono Metropolitan Universitete TESOL (lt anglų kalbos mokymas svetimkalbiams) magistrą. Abu laipsniai įgyti aukščiausiu įvertinimu.

Mano specializacija: suaugusių bei verslo anglų kalbos mokymas. Kadangi augau verslioje šeimoje, nuo pat vaikystės buvau apsupta verslo aplinkos žmonių, kurie nuolat vartojo verslo anglų kalbą įvairiose situacijose.

Būdama studente Vilniaus Universitete, pradėjau dirbti verslo anglų kalbos specialiste įvairiose verslo situacijose: kuriant bei pristatant verslo prezentacijas anglų kalba, vedant derybas anglų kalba, verčiant specifinius verslo tekstus ir dokumentus bei verslo diskusijas ar prezentacijas.

Besimokydama Londono universitete, dirbau garsioje britų kompanijoje Hobbs, kur įgijau verslo praktikos prekybos, vadovavimo bei derybų srityse, kuriose pagrindinė kalba buvo anglų.

Po magsitro studijų grįžau į Lietuvą ir tęsiau darbą su įvairių specialybių atstovais, norinčiais išmokti bendrinę ar verslo anglų kalbą. Mano tikslas yra padėti profesionalams tobulėti bei pasiekti aukštumų jų darbo srityse su aukščiausio lygio anglų kalbos žiniomis. Taip pat  dėstydama bendrinę anglų kalbą suaugusiems, stengiuosi, jog pamokos būtų ne tik profesionalios, bet ir smagios su įvairiausiomis diskusijomis apie naujausius įvykius ar tiesiog linksmais žaidimais, priverčiančiais Jus, mielieji, kalbėti angliškai.

Anglų kalba – tiesiog mano gyvenimo būdas!

 

 

Jovita Žobakaitė
Jovita
Nuo mažų dienų mane traukė kalbos bei kultūra. Mano kelyje anglų kalba atsirado labai anksti ir laikui bėganttapo neatsiejama gyvenimo dalimi. Tapusi Vilniaus universiteto anglų filologijos absolvente iki šiol tęsiu draugystę su anglų kalba. Taip pat pusmečio trukmės studijos Helsinkio universitete, Suomijoje, tik sustiprino kalbos poreikį tarptautinėje arenoje ir lėmė susidomėjimą specifine anglų kalba, tokia kaip teisės, medicinos, aviacijos bei verslo.

Dar studijų metais ėmiau dalintis savo žiniomis dėstydama anglų kalbą užsienio kalbų mokykloje. Taip pat nuo 2011 metų užsiimu verslu. Platus mokymų spektras nuo bendrinės iki verslo anglų kalbos, taip pat ir lietuvių kalbos užsieniečiams, darbas su įmonių vadovais, kolektyvais ir Europos Sąjungos mokymosi visą gyvenima programa suteikė didelę praktiką ir profesionalumą. Nuolat keliama kvalifikacija lankant pedagoginių organizacijų kursus, o taip pat pačios aktyvi veikla tarptautiniame versle suteikia tiek praktines, tiek teorines žinias.

Niekada nėra vėlu mokytis kalbos. Svarbiausia žengti pirmą žingsnį.O mano pažadas jums: atidumas kiekvienam, kalbos pritaikymas būtent jūsų poreikiams, išradingos idėjos ir pamokos be streso, bet pasiekiant aukštų rezultatų.